Collection: Products
-
Campanelle w/ Spring Wheat (DRIED)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
e-Gift Card
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Gnocchetti Sardi w/ Spelt
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Hands-on Pasta Making Workshop
- Regular price
- $90.00
- Regular price
-
- Sale price
- $90.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Lenticchie Brasate (Braised Lentils)
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Pappardelle w/ Glenn Wheat
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Radiatori w/ Spring Wheat (DRIED)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Ragu Bolognese
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Ravioli w/ Asparagus
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Spaghettoni w/ Spelt
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Sugo di Pomodoro (Tomato Gravy)
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Tagliatelle w/ Spring and Winter Wheat
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Torchietti w/ Spelt (DRIED)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Triangoli w/ Buffalo Milk Ricotta & 40 Month Parmigiano Reggiano
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Vesuvio w/ Spelt (DRIED)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out